Medlem i Boots kundeklubb?
Logg inn på "Min Side" - få gratis frakt* :)
*gjelder postkasse og utleveringssted
Bli medlem eller logg inn
for å få 30% rabatt
*gjelder ikke reseptfrie og reseptpliktige legemidler
Dette produktet er et legemiddel som krever ekstra veiledning fra farmasøyt før kjøp. Mellom kl 16.00 og 08.00, samt i helger, er produktet derfor kun tilgjengelig for bestilling med Klikk og hent i apotek.
Ordren vil være klart for henting på ditt valgte Boots Apotek innen 1 time i åpningstiden til apoteket.
Dette produktet er et legemiddel som krever ekstra veiledning fra farmasøyt før kjøp, du må derfor svare på noen spørsmål i chatvinduet. Hensikten er å avklare om du har sykdommer eller bruker medisiner som gjør at du ikke kan bruke produktet, og ellers redusere faren for feilbruk og bivirkninger.
Farmasøyten vil deretter sende deg videre til handlekurven.
Decubal face wash er en fuktighetsgivende og beroligende vaskeskum til daglig rens av ansiktshuden. Uten parfyme og fargestoffer.
Decubal face wash er et fuktighetsgivende og beroligende vaskeskum til daglig rens av ansiktshuden. Kan brukes av alle hudtyper, også tørr og sensitiv hud. Inneholder glyserin og panthenol (vitamin B5) som fukter og pleier huden. Inneholder Betaine som virker beroligende og forebygger irritasjon. Vasker skånsomt bort fett og urenheter fra huden uten å tørke den ut.Uten parfyme og fargestoffer.Må ikke brukes dersom man er allergisk mot noen av innholdsstoffene listet på pakningen.
Kan brukes av gravide og ammende
Glycerin, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Betaine, Panthenol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Sodium Gluconate
Brukes daglig for rens av ansiktshuden. Fukt ansiktet med vann og masser inn skummet. Skyll deretter av med vann. Brukes morgen og kveld. Avslutt med en ansiktskrem f. eks. Decubal face cream eller Decubal face vital cream.