Lifeline

Lifeline Care Junior Kosttilskudd geleputer med sitron- og appelsinsmak 30 stk

Smakfulle geleputer med omega-3 og vitamin D til barn fra tre års alder
Kr 129,90
Varenummer
981573

Produktbeskrivelse

Smakfulle geleputer med omega-3 og vitamin D til barn fra tre års alder

Lifeline Care Junior er utviklet til barn fra tre års alder. Hver gelépute inneholder en ren Omega-3, i tillegg til anbefalt dagsdose av D-vitamin. Fettsyrene DHA bidrar til normalt syn og hjernefunksjon*og EPA bidrar til normal hjertefunksjon** D-vitamin er viktig for veksten og utviklingen av skjelettet hos barn. D-vitamin bidrar til normal funksjon av immunsystemet. Smak av appelsin og sitron. Inneholder gelatin fra storfe (ikke svin). Inneholder ikke gluten eller laktose og produktet er sukkerfritt. (*Gitt daglig inntak på 250 mg DHA,**Gitt daglig inntak på 250 mg DHA/EPA)

Dosering og bruk

En gelepute pr. dag for barn fra tre års alder.

Forsiktighetsregler

Dagsdosen bør ikke overskrides. Kosttilskudd erstatter ikke et variert kosthold. Det bør kombineres med et allsidig og balansert kosthold og en sunn livsstil. Oppbevares ved romtemperatur og utilgjengelig for barn.

Innhold

Fiskeolje, søtstoff (xylitol, sorbitol), geleringsmiddel (bovint gelatin), surhetsregulerende middel (trinatriumsitrat), antioksidant (eplesyre), aroma (appelsin, sitron), kolekalsiferol, fargestoff (betakaroten).

Varenummer
981573
PSO tiden er over, vennligst logg på igjen
Boots Norway © 2025