Møt ledergruppen i Boots Apotek

Anders Larson

Administrerende direktør

anders.larsson@alliance-healthcare.no

Svein Faksvåg

Retaildirektør

svein.faksvåg@boots.no

Nina Glende

Fag- og kvalitetsdirektør

n.glende@boots.no

Per Atle Gran

Interim Head of HR

per.atle.gran@boots.no

Kathrine Mehlin

Kommersiell direktør

kathrine.mehlin@boots.no

Jo Østmo

IT-direktør

jo.oestmo@boots.no

Andrew Miles

Finansdirektør

andrew.miles@boots.no

Anne Margrethe Aldin Thune

Kommunikasjonssjef

a.thune@boots.no

Ken Hauge

Direktør Ecommerce and HomeCare

ken.hauge@boots.no

Patrik Färdow

Supply Chain & Operations Director

Patrik.Fardow@alliance-healthcare.no

Boots Norway © 2021