Bestilling med Klikk og Hent

Dette produktet er et legemiddel som krever ekstra veiledning fra farmasøyt før kjøp. Mellom kl 16.00 og 08.00, samt i helger, er produktet derfor kun tilgjengelig for bestilling med Klikk og hent i apotek.

Ordren vil være klart for henting på ditt valgte Boots Apotek innen 1 time i åpningstiden til apoteket.

Dette produktet kan kun kjøpes av menn over 18 år. Kan du bekrefte at du er mann?


Finn ditt apotek og se åpningstider (åpnes i nytt vindu)

Egenerklæring for kjøp av produkt uten resept

Dette produktet er et legemiddel som krever ekstra veiledning fra farmasøyt før kjøp, du må derfor svare på noen spørsmål i chatvinduet. Hensikten er å avklare om du har sykdommer eller bruker medisiner som gjør at du ikke kan bruke produktet, og ellers redusere faren for feilbruk og bivirkninger.

Farmasøyten vil deretter sende deg videre til handlekurven.

×

Møt ledergruppen i Boots Apotek

Anders Larson

Administrerende direktør

anders.larsson@alliance-healthcare.no 

Svein Faksvåg

Retaildirektør

svein.faksvaag@alliance-healthcare.no 

Nina Glende

Fag- og kvalitetsdirektør

nina.glende@alliance-healthcare.no 

Therese Engan

HR Direktør

Therese.Engan@alliance-healthcare.no 

Kathrine Mehlin

Kommersiell direktør

kathrine.mehlin@alliance-healthcare.no 

Jo Østmo

IT-direktør

jo.ostmo@alliance-healthcare.no 

Andrew Miles

Finansdirektør

Andrew.Miles@alliance-healthcare.no 

Anne Margrethe Aldin Thune

Kommunikasjonssjef

a.thune@boots.no

Ken Hauge

Direktør Ecommerce and HomeCare

Ken.Hauge@alliance-healthcare.no 

Patrik Färdow

Supply Chain & Operations Director

Patrik.Fardow@alliance-healthcare.no 

Ane Løchen Johnstad

Head of Legal

Ane.Johnstad@alliance-healthcare.no 

Boots Norway © 2021