No7
No7 Good Intent Pore Buff Oljerens 150ml
- Fri frakt – Boots Bedre medlemmer får fri frakt på alle ordre over 399,-
- Rask levering – 1 time klikk & hent eller hjemlevering samme dag
- Bestill reseptvarer – Trygt og enkelt
Produktbeskrivelse
Oljerens som glir lett over huden, renser i dybden og fjerner effektivt sminke, synlig smuss og urenheter. Ansiktsrensen er beriket med en botanisk blanding avokado- og jojobaolje og forvandles fra en olje til rensemelk. Uten parfyme.
En lett og silkemyk oljerens som glir lett over huden, renser i dybden og fjerner effektivt sminke, synlig smuss og urenheter. Ansiktsrensen er beriket med en botanisk blanding avokado- og jojobaolje og forvandles fra en olje til rensemelk. Formulert for å forebygge tørrhet under og etter rens. Uten parfyme.Dosering og bruk
Kan brukes morgen og kveld. Påfør et par pumpetrykk og massér inn på ansiktet med sirkulære bevegelser. Tilsett varmt vann for å forvandle oljen til en melk. Skyll deretter grundig.
Forsiktighetsregler
Unngå kontakt med øynene. Dersom produktet kommer i kontakt med øynene, skyll umiddelbart godt med vann. Skal ikke brukes på irritert eller skadet hud. Skal ikke oppbevares i direkte sollys. Oppbevares på et tørt og kjølig sted.
Innhold
Ethylhexyl palmitate, Isopropyl myristate, Sorbeth-30 tetraoleate, Caprylic/Capric triglyceride, PEG-20 glyceryl triisostearate, Glyceryl caprylate, Vitis vinifera (grape) seed oil, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, Tocopherol, Persea gratissima (avocado) oil, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, Bisabolol, Linoleic acid, Aqua (Water).